ANASAYFA

AŞK BÜYÜSÜ

BÜYÜLER VEFKLER İLETİŞİM

AŞK VE BAĞLAMA VEFKLERİ ALANINDA KENDİNİ İSPAT ETMİŞ MEDYUM ADEM HOCA
medyumadem@gmail.com 0545 317 03 90

SEVGİLİNİZ YADA EŞİNİZİN YANINIZDA OLMASINI İSTİYORSANIZ BANA ULAŞIN

BÜYÜ

  BÜYÜ NEDİR
Büyücülük, dinin ve dini inançların tamamiyle karşısında yer alan, reçetelere ve formüllere  dayanan şeytanla işbirliği halinde olmak anlamına gelen bir eylemdir.Büyücüden komutları
alan şeytan ve yardımcıları ya kendilerini göstererek, ya da isteneni yerine getirerek varlıklarını
belli ederler.

Büyü, kâfir cinler ve şeytanlar tarafından gerçekleştirilen olaylardır. İnsanlara zarar vermek amacıyla yönlendirilir ve musallat ettirilir. Gayri ihtiyari insana tesir ederler. Muska iyi ve kötü amaçlarla hazırlanır.
Kötü amaçlarla hazırlanan muskalar evlileri ayırmak için, düzen huzur bozmak için, rızk bağlamak için, cinselliği bağlamak için, uyku bağlamak için ve hemen her kötülük için kullanılır.
Bunun dışında, rahmani olarak hazırlanan muskalarla büyü ve sihirler bozulur. Ayrıca, özel hazırlanan bu muskalarla insanlara musallat edilen cin ve şeytanlardan kişiler kurtarılır. Üzerlerindeki sinirsel ruhsal ve manevi arazları ortadan kaldırılır.
Muskalar; Rızk açmak, kısmet açmak, aile içi huzuru sağlamak, küskünleri barıştırmak, sağlık ve iç huzurun temini için hazırlanan özel dualarla hazırlanan tılsımlarıyla ve okumalarıyla oluşturulan dualar grubudur.
Büyü ile ilgili bazı ayetler:


8. Ayet : ‘’İste onların, kazanmakta oldukları (günahlar) yüzünden varacakları yer, ateştir!
82. Ayet : "Suçluların hoşuna gitmese de Allah, sözleriyle gerçeği açığa çıkaracaktır."

TAHA SURESI
29. Ayet : "Sağ elindekini at da, onların yaptıklarını yutsun. Yaptıkları, sadece bir büyücü hilesidir. Büyücü ise, nereye varsa (ne yapsa) iflah olmaz."

30. Ayet: Bunun üzerine sihirbazlar secdeye kapandılar; "Harun'un ve Musa'nın Rabbine iman ettik" dediler.


 BÜYÜ BELİRTİ VE ETKİLERİ

Ruh halinizde bir değişiklik hissetmeniz; kendinizi tanıyamaz durumda olmanız; gece artarak
devam eden sıçrayarak uyanmalar; korkunç rüyalar görmeye başlamanız; rüyalarınızda sık sık kedi, köpek gibi hayvanları görmeniz; kalp ya da midenizde ilgili rahatsızlığınız olmadığı halde göğüs kafesinizde ağrı hissetmeniz; Aşırı yorgunluk, ensenizde ağrılar, saçlarınızda elektriklenme-
ler olması; gözlerdeki ağrılar, gölgenizin sizi izlediği izlenimine kapılmak; ayak tabanlarınızın
yanma halleri başlıca belirtilerdir.
Bazı insanlarda, aşırı etkilenme ve geç müdahale sonucu sinir bozuklukları ve akli denge bozukluklarına kadar giden olaylar mevcuttur. Bu yüzden dikkatli olup, bu belirtileri önemsemek gereklidir. Büyülerde etkinin beyin iradesiyle en aza indirilmesi mümkündür.

Büyünün etkileri insanların burçlarına göre de değişkenlik gösterebilir. Yengeç, Aslan, İkizler, Oğlak, Kova ve Yay Burçları büyü konusunda daha hassastır.
 medyumadem@gmail.com    0545 317 03 90

 

CANBAR AŞK BÜYÜSÜ

En etkili aşk büyüsü canbar. Canbar Asya aşk büyüleri içinde yer alır. Bu büyü bozulması zor bir aşk büyüsüdür. Aşk büyüsü bozmak için yapılanların, canbar aşk büyüsünün karşısında her zaman başarılı olmadığı açıkca bilinmektedir. Aşk büyüsü bozanlar bu ilginç aşk büyüsü karşısında zorlanmış bazende çaresiz kalmışlardır. Canbar aşk büyüsü yüzde yüz etkili büyülerin başında gelmektedir, çok güçlü bir aşk büyüsü olduğu eskiler tarafından iddia edilmiştir. Canbar aşk büyüsü aynı zamanda fazla işlem gerektirmeyen kolay bir aşk büyüsüdür.
En etkili aşk büyüsü tarifleri içinde aslında en kolay aşk büyüsü Canbar'dır denilebilir.
Canbar sevdiğini bağlama büyüsü nasıl yapılır…?

KAŞIK BÜYÜSÜ

Kaşık büyüsü son derece etkili bağlama büyüsü veya ayırma büyüsü olarak kullanılır. Kaşıklar ters getirilip çevrilip kullanıldığında iki sevgili arasına soğukluk katılır. Fakat kaşıklar birbirine bakarsa ve kullanılırsa ayrılan sevgililer tekrar döner hemde büyük bir aşkla size bağlanır.

AŞK BÜYÜSÜ
Aşk Büyüsü birbirini seven fakat anlam veremedikleri sebeplerden dolayı ayrılanlara, aralarındaki sevginin bittiğine inanlara, karşı tarafın kendisinden soğuduğunu düşünenlere, sevenlerin arasına giren üçüncü kişileri uzaklaştırma da, sevgilerini yeniden yaşamalarına, eşler arasındaki soğukluları gidermek için yapılır
Aşk Büyüsü
birisinin sevgisini kazanmak onun kalbine kayıtsız ve şartsız girmek için yapılan uygulamaların genel adıdır. Sevgi Büyüsünde ak büyü cinsi uygulamadır ve bir çok çeşidi bulunmaktadır.En etkili Aşk Büyüsü tılsım ve vefk şeklinde hazırlanmaktadır Bu uygulamaların başarı oranı hem çok yüksek hemde bozulmaları çok zordur ve çok etkilidir.
Aşk büyüsü ile tüm sorunlarınızdan kurtulabilir içinde bulunduğunuz durumu tamamen terse çevirebilirsiniz, nefes alamadığınız anlar, yıkılmışlık çaresizlikten kurtulmak ve en önemlisi yeniden hayatın güzel olduğunu anlamak için medyum adem ile hiç çekinmeden iletişime geçebilirsiniz prensibim geregi tüm bilgileriniz saklı ve gizli tutulmaktadır üçüncü bir şahıs kesinlikle ögrenemez.

Medyum adem hoca 0545 317 03 90
medyumadem@gmail.com

+90 545 317 03 90 medyumadem@gmail.com

 

SİZLERİN MEDYUMU ADEM HOCA

AŞK ACISINA SON

GÖNLÜNÜZDE GÜLER AÇTIRALIM

medyumadem@gmail.com
+90 545 317 03 90