ANASAYFA

AŞK BÜYÜSÜ

BÜYÜLER VEFKLER İLETİŞİM

AŞK VE BAĞLAMA VEFKLERİ ALANINDA KENDİNİ İSPAT ETMİŞ MEDYUM ADEM HOCA
medyumadem@gmail.com 0545 317 03 90

SEVGİLİNİZ YADA EŞİNİZİN YANINIZDA OLMASINI İSTİYORSANIZ BANA ULAŞIN

BÜYÜ BOZMA

Büyü yapılmış olan kişiyi herhangi bir akar sudan yada denizden geçirmek çok faydalı olur. Büyülenmiş kişinin elbiseleri çıkarılır ve yenileriyle değiştirilir. Büyülü kişinin üzerine Ayetel kürsi ve inşirah suresini okumak çok etkilidir.
Diğer bir yöntemde felak nas ve ihlas sureleri bir bardak suya okunur ve ardından hastanın bu sudan üç yudum içmesi sağlanmalıdır geriye kalan suyla da hastanın elinin yüzünün yıkanması sağlanmalıdır.
Buraya kadar olanlarda size kişilerin üzerinde bulunan büyünün nasıl bozulacağına dair basit bir kaç büyü bozma yöntemleri olarak değerlemdirilebilir. Şimdi de size evinizde bulacağınız büyüyü ne yapacağınız konusunda da biraz bilgi vermek istiyorum.
Örneğin evinizde evinizin eşiğinde gömülü bir kağıt, yatağınızın altında, elbisenizin içinden bir muska çıktı peki bunu ne yapacaksınız .Bulduğunuz bu büyü dışarı atılmayacağı gibi kesinlikle ama kesinlikle ateşe atıp yakmamalısınız. Bu da basit büyü bozma yöntemleri arasında sayılabilir.  Böyle bir durumda yanan büyüye ulaşılamaz ve ateşte büyünün gücüne güç katar.

 

+90 545 317 03 90 medyumadem@gmail.com

medyumadem@gmail.com
+90 545 317 03 90