ANASAYFA

AŞK BÜYÜSÜ

BÜYÜLER VEFKLER İLETİŞİM

AŞK VE BAĞLAMA VEFKLERİ ALANINDA KENDİNİ İSPAT ETMİŞ MEDYUM ADEM HOCA
medyumadem@gmail.com 0545 317 03 90

MEDYUM ADEM
DÜNYANIN TÜM ÜLKELERİNDEKİ KARDEŞLERİME YARDIM ETMEK İÇİN BURDAYIM +90 545 317 03 90

Dileğim hiçbir medyuma ihtiyaç duymayacak kadar mutlu ve huzurlu olmanızdır…

Ama bir gün profesyonel yardıma ihtiyacınız olursa, konuya hâkim, tecrübeli, ne yaptığını bilen bir medyumun size yardımcı olması, sizin hayrınıza olacaktır…

MEDYUM ADEM HOCA

YILDIZNAME

Yıldızname falı havas ilminin bir parçası sayılır. Havas ilmi ve Ledünni ilmiyle uğraşanlar ve ayrıca ebced hesabını iyi bilenler kolayca yıldızname bakabilirler. Günümüzde Yıldızname falı bakmak herkesin bakacağı bir fal değildir. Bağzı medyumlar tarafından bakılmaktadır. Yıldızname falını kolaya alanlar olmasın aslında daha eski zamanlarda yıldızname kuranla bakılırdı kişilerin anne ve baba isimleri doğum tarihleri ebcedle hesaplanır daha sonra yorumlanırdı.
Yıldızname bakmak diğer adı ile yıldız falını öğrenmek - yıldız falları ise tamamen farklı bir olgudur ve bu astroloji değil fal bakma olayına girmektedir.Yıldızname bakan hocalar günümüzde varlıklarını sürdürdükleri gibi; bugun 150-200 yıl öncesine kadar fal bakan hocalar tarafından yazılmış oldukları yıldızname kitabı görülmektedir.Eski türkçe el yazısı ile yazılmış bu kitapları internetten araştırabilirsiniz.Sanırım yıldızname bakma ve yükselen burçlar hakkında en azından kısmi bir bilgiye sahip olmuşssunuzdur.

yıldızname bakımı için arayın

+90 545 317 03 90

KALBİNİZDEKİ AŞK ACISIYLA GÖZÜNÜDEKİ YAŞLA BEKLEMEYİN KİŞİYE ÖZEL AŞK BAĞLAMA ÇALIŞMALARI

AŞK BÜYÜSÜ
Aşk Büyüsü birbirini seven fakat anlam veremedikleri sebeplerden dolayı ayrılanlara, aralarındaki sevginin bittiğine inanlara, karşı tarafın kendisinden soğuduğunu düşünenlere, sevenlerin arasına giren üçüncü kişileri uzaklaştırma da, sevgilerini yeniden yaşamalarına, eşler arasındaki soğukluları gidermek için yapılır
Aşk Büyüsü
birisinin sevgisini kazanmak onun kalbine kayıtsız ve şartsız girmek için yapılan uygulamaların genel adıdır. Sevgi Büyüsünde ak büyü cinsi uygulamadır ve bir çok çeşidi bulunmaktadır.En etkili Aşk Büyüsü tılsım ve vefk şeklinde hazırlanmaktadır Bu uygulamaların başarı oranı hem çok yüksek hemde bozulmaları çok zordur ve çok etkilidir.
Aşk büyüsü ile tüm sorunlarınızdan kurtulabilir içinde bulunduğunuz durumu tamamen terse çevirebilirsiniz, nefes alamadığınız anlar, yıkılmışlık çaresizlikten kurtulmak ve en önemlisi yeniden hayatın güzel olduğunu anlamak için medyum adem ile hiç çekinmeden iletişime geçebilirsiniz prensibim geregi tüm bilgileriniz saklı ve gizli tutulmaktadır üçüncü bir şahıs kesinlikle ögrenemez.
Medyum adem hoca 0545 317 03 90 medyumadem@gmail.com

 

BAĞLAMA BÜYÜSÜ
Bağlama büyüsü beraberlikleri herhangi bir nedenle ayrılma kopma noktasına gelmiş çiftlerin tercih ettiği bir yöntemdir. Toplumumuzda aile birliğinin sağlanması amacıyla VEFK yardımıyla etkin sonuçlar veren bu yöntem, aslında genel anlamda bir büyü değil, tamamen vefk’in desteklediği çekim enerjisi ve tesirli bir dua safranlada yazılmaktadır. Ancak; gerçekte büyü olmamasına rağmen, toplum algılamasında büyü ifadesi yerleşmiştir.Temelinde, dağılmak üzere olan ve kopma noktasına gelmiş bir ilişkinin, dağılmak üzere olan yuvanın toparlanmasının, dağılmaması için çaba sarfedilmesinin ve eski günlere yeniden dönülebilmesi amacıyla yapılan bu vefk şeklinin dinen bir sakıncası yoktur. Niyet güzeldir, İnşaallah sonuç da güzel olacaktır

Medyum Nedir? Medyumluk Nedir?
 Bazı medyumlar, kötü ve iyiyi ayırt edemediğinden dolayı ,yaptıkları etki sonucu bir çok ailenin geçimleri bozulmuş, kimilerinin dünya düzenleri değişmiş, insan hayatında tamiri ve telafisi mümkün olmayan haller meydana getirmiştir.
 
 Medyumun asıl amacı, geçmişte yaşayan insanların ruhlarıyla, bağlantı sağlamak ve onlarla
diyalog kurmaktır.
 
 Medyum herkes tarafından güven duyulan, bir kişi olmak, insanların sırlarını, başka hiç kimseyle paylaşmayan, güçlü bir irade ve ahlaka sahip olmak zorundadır. Günümüzde bu tür olaylar ve alınan sonuçlar sizler tarafından bilinmektedir. Medyumları ; göz perdesi olmayan medyumlar, 6 hissi kuvvetli olan medyumlar, kulağına ses gelen medyumlar gibi ayırmak mümkündür. Medyumlar ,şüphesiz ki, enerji yoğunluğunu hissetmesiyle, bir takım olayları vede farklı güçleri kullanırken kendine ve karşısındaki insana karşı daima saygılı olmak zorundadır. Kimi medyumların; ‘’her şeyi bilirim’’ gibi çok iddialı yaklaşıp bir şeyleri bilmemesi nedeniyle günümüzdeki medyumluk yapısı değerini kaybetmiştir. Medyum’un asıl olarak cinler ile bağlantısı vardır.

Büyü Bozmak, Çözmek

Tek sevap olanı yapılmış bir büyüyü bozmaktır.Büyü bozmak öyle her medyumun yada kendisini medyum zanneden hocaların işi değildir.Ancak büyüyü çözmenin de kolay olduğunu sanmamak gerekir. Çünkü büyü yapan Tanrıya ortak koşmakta, yani ortak olarak başka bir gücü göstermektedir.Büyü yapan şeytanla işbirliği etmektedir.Hatta büyünün bile kendi istediği zaman tutacağı açıklanmaktadır. Bir büyüyü çözebilmek için de rasgele çarelere başvurmak tehlikelidir. Yine, herkes büyü çözemez.

Büyü bozabilecek medyumların belirli yetenekleri olmalıdır. Bu medyumun dini bilen, ruhu gelişmiş, din bilgini diyebileceğimiz biri ancak büyüyü bozabilir. Böylece kötü etkiyi ortadan kaldırır ve kendisi de zarar görmez.

Yetenekli olmayan bir MEDYUM büyüyü çözmeye kalkarsa büyük zarar görebilir.Ağır bir güç aldığı için felaketle karşılaşabilir. Ama bu arada herkesçe bilinen büyü ve nazarı def eden basit usullerde vardır. Bunlar da hafif büyüleri ve kem gözü gidermek için yeterlidir.Şiddetli büyülerde bu basit usullerden sonuç alınamaz

 

 

 

 

SİZLERİN MEDYUMU ADEM HOCA

AŞK ACISINA SON

GÖNLÜNÜZDE GÜLER AÇTIRALIM

medyumadem@gmail.com
+90 545 317 03 90